Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Imię i nazwisko: Jose Colelo
Kontakt mailowy: colelojose@gmail.com
Opis:
Promocja na wielką skalę naszej szkoły tańca. Jeżeli wiecie jak przygotować odpowiedniego rodzaju możliwości związane z najlepszego typu usługami reklamowymi to zapraszamy do tego abyście to uczynili w kierunku naszej szkoły tańca. Zachęcamy do działania, zachęcamy do współpracy tylko sprawdzone agencje kreatywne. Szukamy tylko i wyłącznie profesjonalistów związanych z odpowiednią przeszłością. Zatem do dzieła, dajcie namiary na siebie, dajcie najlepsze namiary na nasze rozwiązania od początku do końca spełniające się, zmierzające do kompletnego sukcesu, zwiększenia liczby uczniów w naszej szkole tańca


Imię i nazwisko: Arleta Kowalczyk
Treść:
Polecam wybranie Reklama Top jako firmy mającej już prawie dwadzieścia lat sukcesów, mającej wiele udanych realizacji reklamowych. Co możemy wam zaproponować? Na pewno zdecydowane pójście w kierunku mediów internetowych. To najlepsze co można zrobić w szkole tańca, docieranie do osób młodych. Portale społecznościowe, wyszukiwarki internetowe i nie tylko. Zachęcamy zatem do działania, zachęcamy zatem do korzystania z naszych usług

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.