Kursów tańca szukam w Krakowie

06th Sierpień 2015

Państwo: Polska
Miasto: Kraków
Imię i nazwisko: Renata Całuśna
Kontakt mailowy: kissingrenata@gmail.com
Opis:
Mieszkam w Krakowie i chcę zapisać się na profesjonalne kursy tańca. Jeżeli to tylko możliwe to zapraszam wszystkich specjalistów od spraw związanych z tańcem latynoskim aby dokładnie przedstawili mi wszystko to co ważne, aby zachęcili mnie właśnie do tego by korzystać z waszych usług nauki tańca. Czy muszę cokolwiek dodawać? Zapraszam do dzielenia się swoją wiedzą, zachęcam do współpracy w tejże właśnie dziedzinie


Imię i nazwisko: Urszula Broda
Treść:
Jeżeli to tylko możliwe to serdecznie polecam skorzystanie z naszej szkoły tańca latynoskiego czyli SALSA DANCE. Co cechuje naszą szkołę, dlaczego u nas warto uczyć się tańca? Przede wszystkim zatrudniamy doskonałych instruktorów tańca. Dzięki temu że pochodzą z takich krajów jak Meksyk. Brazylia czy też Kuba to możecie mieć pewność, że wszystko będzie jak należy, że wszystko będzie na piątkę z plusem. Do tego dysponujemy odpowiednim salami do nauki tańca co pozwoli każdemu w pełni się sprawdzić. Zatem kończę już swój wywód i zachęcam do korzystania z okazji i wybrania właśnie SALSA DANCE jako najlepszej możliwości nauki tańców latynoskich

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.